ONLiNE ADVERTiSiNG

ONLiNE REKLAM

ONLiNE REKLAM
ONLiNE REKLAM Efeler Aydın

Çevrimiçi reklamcılık yönetimi ile, internetin en büyük sosyal medya kanallarını ve en büyük arama motorunu Google kullanarak ulaşmak istediğiniz müşterilere ulaşabilirsiniz. Müşteri tabanınızı sosyal medya kanallarınıza veya web sitenize yönlendirerek, ürün veya hizmetinizi tanıtabilir veya ürünlerinizi satabilirsiniz. Reklamı yönettiğimiz sosyal medya kanalları;


Google Adwords Reklamları

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları

Twitter Reklamları

Linkedin Ads


Neden Online Reklam Yönetimi Gerekiyor?

Dijitalleştirme dünyasında ürünlerinizi veya hizmetlerinizibasılı medyaya tanıtırken, geri dönüş oranı çok düşük. Ancak doğru bütçeyle;Google AdWords, çevrimiçi kanallar gibi Facebook Reklamları; Reklamlarınızıhedef kitleniz için doğru yerde ve zamanda paylaşabilirsiniz. Bu, markabilinirliğinizi artıracak ve hızlı bir şekilde etkili geri dönüşlersağlayacaktır. Bu hizmetlerin tümü Çevrimiçi Reklamcılık Yönetimi'ne ve oğlunadahil edilmiştir. Bu nedir? Users Son kullanıcıların ve markaların sorularıartıyor.

 

Tüm bu çevrimiçi kanallar arasında; önce Google AdWords’ereklam vermenin yararlarını inceleyeceğiz. Dünyanın en çok kullanılan aramamotoru olan Google, en büyük kazancını Google AdWords sayesinde elde ediyor.Olduğu gibi şirket; bu konuda büyük özen gösterir ve ciddiye alır.

 

Günde 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılan bir aramamotorundan müşteri çekmek; şirketinize çok büyük bir avantaj sağlar. Buna ekolarak, böyle büyük bir kitle çok hızlı sonuçlar sağlayacaktır. Google aramayapanların müşteri olma potansiyeli yüksek, çünkü zaten etki alanınızlauğraşarak arama yapmışlar.

 

Google ADS üzerinden reklam vermek, genel olarak SEOpuanınızı da olumlu yönde etkileyecek web sitesi trafiğinize katkıdabulunacaktır. Bir reklam platformu olarak, ADS satış beklentilerinizi artırmakiçin daha doğru bir seçimdir. Bir tüketici Google’daki ürünleri veya hizmetleriaradığında, ilk çıkan sonuçlar neredeyse PC veya mobil ekranlarını kapsayanGoogle ADS reklamlarıdır. Bu nedenle, ADS, satışa dayalı reklamcılık için doğruseçim olacaktır ve sosyal medya reklamları ürün veya hizmet odaklı reklamcılıkiçin doğru seçim olacaktır.

 

SEO yapılandırmanızda Google’a reklam vermenin yararları gözardı edilemeyecek kadar büyük. Google ADS (AdWords), ziyaretçi hareketliliğiniizlemeyi kolaylaştırır. Çünkü ADS (AdWords) ve Google Analytics birlikteçalışabilir; reklamınızı kaç kişinin aldığını, nereden geldiklerini, sizitıkladığını ve ne kadar süre kaldıklarını kolayca hesaplayabilirsiniz. Sitenizegelecek talep nedeniyle, arama motorlarında üst sıralarda yer alabileceksiniz.Kendinizi rakiplerinizden ayırmada en destekleyici faktör bu olacaktır.

 ÇEVRİM İÇİ ONLINE REKLAM Efeler Aydın